Gangsteri Rus kerkohet per krimet e tij te famshme

Shqiperia eshte e njohur per gangesteret e saj dhe kuluturen mafioze te lidhur me shume banda te tjera te huaja.Gangsteri famekeq Rus I quajtur The Boss drejton nje shperndarje te gjere te droges brenda Shqiperise dhe Europes. Ai eshte I njohur per vrasjet e tij me zemer te ftohte qe ai ka kryer ne lidhje me operacionet e bandes dhe droges se tij.Qeveria Shqiptare ka filluar nje goditje ndaj ketyre llojeve te bandave per nje numer vitesh megjithate kompetencat e tyre jane te kufizuara per shkak te lidhjeve te shtrenguara qe keto banda kane brenda qeverise dhe njesive te zbatimit.

One thought on “Gangsteri Rus kerkohet per krimet e tij te famshme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *