Intervista Flamur BUCPAPAJ ne vitin 2013 per LEVIZJEN E DHJETORIT 90

Intervista Flamur BUCPAPAJ ne vitin 2013 per LEVIZJEN E DHJETORIT 90

One thought on “Intervista Flamur BUCPAPAJ ne vitin 2013 per LEVIZJEN E DHJETORIT 90

  1. o flamur pershendetje. neqoftese eshte e mundur te lutem dua te te dergoj nje sygjerim per radion tende. Kerkoj qe radio nacional e jotja te behet nje kanal televiziv dhe cdo program ta shikoj me pamje dhe te ndiqet ne platformen digitalb t2 hd. neqoftese e merr parasysh flamuri ose muja te me kthejne pergjigje. rreth lajmit mendoj qe zoti flamur thote te drejten per levizjen e dhjetorit 90

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *