Tplani Hec Valbona vleresohet me cmim Nderkombetar nga nje grup investitoresh te huaj per cilesi dhe punime …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *