Zbulohet emri dhe gjinia e fëmijës së Bradley dhe Irina Shayk

Pas lajmit të djeshëm se Irina Shayk dhe Bradley Cooper kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, tashmë u zbulua gjinia dhe emri i bebes.

Sipas E !, çifti mirëpriti një vajzë me emrin francez Lea de Seine Shayk Cooper. Edhe pse nuk ka detaje të tjera (ose fotografi) të vogëlushes, një burim tregoi për portalin E se: “Ata janë të dy shumë të emocionuar dhe ndjehen aq të bekuar.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *