Vajza e Madonnës befason në plazh, e padepiluar(FOTO)

Vajza 20-vjeçare e Madonna-s ka tërhequr vëmendjen teksa ishte duke kaluar pushimet me miqtë e saj në Miami.

Pa u shqetësuar fare dhe në superformë, Lourdes nuk hezitoi të shfaqte qimet e padepiluara në pjesën e sqetullës.

E shtrirë në shezllon, 20-vjeçarja po shijonte rrezet e diellit, ndërkohë që pranë saj ndodheshin dhe miqtë dhe ai që mendohet se është i dashuri i ri. Ashtu si e ëma e saj që shpeshherë është bërë objekt i paparazzëve në momente të ndryshme intime të saj, edhe Lourdes ka bërë të njëjtën gjë. Sëbashku me qimet e sqetullave, dalloheshin dhe tatuazhet e shumta të saj. Në pjesën e sipërme të krahut ajo ka bërë një shigjetë, ndërsa në pjesë të tjera të trupit ka shkruajtur “mami dhe babi” dhe “R” në emër të vëllait Rocco.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *