Pas Encës Noizy i hedh “grepin” kësaj këngëtare(FOTO)

Ata të dy nuk janë parë ndonjëherë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Si duket bashkëpunimet e tij me këngëtaret  femra do të vazhdojnë.

Pas Encës, Çiljetës, Eni Koçit dhe Zanfinës, duket se emri i radhës që reperi ka shigjetuar për bashkëpunim është Dhurata Dora. Madje ai mbrëmjen e kaluar edhe i bëri follow këngëtares së hitit “AYO” në Instagram, gjë kjo që tregon  se ajo që duhet të presim është një bashkëpunim mes tyre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *