Getinjo dhe Mozzik braktisin muzikën për një arsye të vecantë(FOTO)

Getinjo dhe Mozziki kanë surprizuar fansat në mënyrën më origjinale: I kanë shërbyer pica në një fast-food.

Ide gjeniale që reperët të mësojnë disa truke të vogla nga kuzhina dhe të provojnë të jetojnë si njerëz të thjeshtë për një ditë, ndërkohë që fansat kanë patur mundësinë t’i prekin nga afër apo të marrin autografe.  Nisma e dy vëllezërve nga Kosova është përqafuar shumë nga fansat kryesisht të moshave të vogla, që në videot e publikuara dëgjohen duke brohoritur ndërsa presin në radhë për të marrë ushqimin e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *