Elvana Gjata harron inatin, bëhet shoqe sërish me këngëtaren(FOTO)

Të dyja këngëtaret nuk kanë patur shumë afrimitet me njëra-tjetrën.

Ndoshta edhe për faktin se Elvana dhe Ronela kanë bashkëpunuar të dyja me të njëjtin producent, Flori Mumajesin. Madje të dyja janë përfolur për lidhje me këtë te fundit. Megjithatë, tani që edhe Elvana u shkëput nga Flori duke i dhënë fund edhe bashkëpunimit me të, vajzat nuk kanë arsye pse t’i mbajnë mëri njëra -tjetrës. Këtë sapo na e vërtetoi edhe vetë Elvana e cila pasi pa imitimin që i bëri Ronela në “Xing me Ermalin”, e mori me mjaft sportivitet madje i bëri edhe follow në Instagram  këngëtares.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *