Të vogla dhe pa operacione, këto janë motrat Kardashian(FOTO)

Sot janë ndër femrat më seksi dhe të famshme në botë por shikoni si dukeshin motrat Jenner vite më parë.

Fotoja është postuar nga motra e Kim Kardashian, Kylie. Ajo në foto ka dalë bashkë me motrën e saj, Kendall Jenner para shumë vitesh atëherë kur ishin fëmijë. Kjo është një foto ku i shohim të dyja ende të pa prekura nga dora e kirurgut sepse tani kanë bërë operacione plastike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *