Kim Kardashian shet të pasmet për para(FOTO)

Tashmë ju mund të blini dyshekun për pishinë me formën e të pasmeve të Kim Kardashian për një shumë prej 98 dollarë amerikan apo 78 paund angleze.

Kjo është risia më e fundit e sjellë në treg, shkruan Daily Mail. Duket se Kim di se si të fitojë para dhe të rrisë famën e aseteve të saj. Nuk ka shumë kohë që web faqja kimoji.com kishte vënë në përdorim emotikone me format e aseteve të të famshmes Kim Kardashian.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *