“Ertugrul”: U dashurova gjatë projektit

‘Ka qenë një takim pune, unë se bashku me dy miqtë të mi ndodhesha  në Londër, vend të cilin kam takuar për herë të parë edhe Nelisah.  Sebep për takimin tonë ka qenë njëri nga miqtë e mi, me të cilin ndodhesha në Londër, ndërsa ky i fundit njihej me të prej vitesh. Ne dolëm për darkë ku do flisnim për projektin e ri, pjesë e të cilit ishte edhe Nelisah.  Ky ka qenë takimi i parë”

Ndërsa pyetjes nëse ka qenë dashuri me shikim të parë, aktori përgjigjet;

‘Nuk mund të them që ka qenë dashuri më shikim të parë, por ajo që më ka tërhequr që në momentin e parë që e kam takuar, ishte fakti se ajo ishte tip i ftohtë, indiferente dhe fjalë pak.  Diçka më shtyu për t’i ofruar numrin tim të telefonit, me pretekstin që në duhet të takoheshim sërish për të diskutuar rreth projektit.” Ndërsa telefonatën e parë nga vajza simpatike që takoi në Londër, aktori thotë se e ka marr pas 3 javësh.

Aktori dhe  29 vjeçarja, dyshja më simpatike e show bizit në Turqi, janë bekuar me një djalë dy vite pas martesës së tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *