Promovimi i veprës “Boritë e apokalipsit” të autorit z. Gani Mehmetajt KONFLIKTI PERMANENT MORAL I INDIVIDIT DHE I SHOQËRISË

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *