Era tani 100 për qind shqipëtare (Foto)

Era Istrefi pak minuta më parë ka postuar një foto në “Instastory” me pasaportë shqipëtare.

Në kulmin e suksesit të saj muzikor, ajo ndihet 100 për qind shqiptare dhe krenare për të përfaqësuar Shqipërinë e Kosovën kudo në botë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *